Stylové montérky pro každého

Montérky se nehodí jen do zaměstnání, ale využije je i každý domácí kutil. Využívají je opraváři, zedníci na stavbách i další pracovníci.

Dnes už je naštěstí moderní doba, a tak jsou k dostání všemožné barvy a provedení. Dříve jste nezakoupili jiné, než klasické modré. Na trhu je ohromný výběr různých střihů, barev a velikostí. Montérky tak mohou nosit i děti či ženy. Za montérky jsou často označovány i lehčí pracovní kombinézy či montérkové kombinézy.

Montérky mají mnoho předností. Jednou z nich je i to, že se vyrábí z materiálů, které musí něco vydržet. Navíc jsou obohaceny o několik praktických kapes a v některých místech jsou zesíleny, aby se v nich pracovalo bezpečně a příjemně.

Díky opravdu širokému výběru si svůj model najde skutečně každý. Některé druhy jsou opatřeny reflexními prvky, chrání proti prochladnutí či jsou zesílené v oblastech, které se snadno poškodí (lokty a kolena).

Výběr uzpůsobte i tomu, v jakém prostředí pracujete. Vybírat můžete i montérky odolné vůči olejům, nehořlavé, chemicky odolné, žáruvzdorné, antistatické apod.

Z hlediska značek si můžete vybírat z mnoha výrobců. Mezi nejznámější a nejkvalitnější patří Červa, Australian Line, Delta, Sieoen, Vochoc.

V ukázce můžete vidět některé modely z nabídky společnosti TOMIS CZ, které jsou k dostání na WWW.TOMISCZ.CZ.